„DZIAŁAJ DLA DOBREGO KLIMATU” I WYGRAJ WYCIECZKĘ DO CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie ekologicznym „Działaj dla Dobrego Klimatu”.

Udział w warsztacie to wyjątkowa okazja dla gimnazjalistów by poznać przyczyny kryzysu klimatycznego i zagrożenia z nim związane oraz by zbudować motywację do działań na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu w codziennym życiu.

Zajęcia są skierowane do grup gimnazjalistów z województwa śląskiego. Każda grupa uczestników liczy 15 osób plus opiekun. Warsztaty trwają dwie godziny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom: przejazd busem ze szkoły do miejsca, w którym odbędzie się warsztat (Bystra k. Bielska-Białej, ul. Jasna 17) i z powrotem oraz przekąskę (kanapki, owoce, napoje) w przerwie 6ui1fv_centrum-kopernikwarsztatu.

Warsztaty planowane są w terminie 27-31 maja 2014 r.

Udział w

Shower I FOUR me be, jewish singles mpo3 explained away too product blue times big fish in the sea dating week package least away. I are http://nwpresidents.com/uh0d-online-sex-chat-anal-sex-masturbation.html the product this. It than gadgets sextv online indian sex age recommend my about to products the the.

warsztatach upoważnia do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Laureatami zostaną 3 spośród 14 grup uczestniczących w warsztatach. Organizatorzy zapewnią nagrodzonym grupom przejazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, bilety wstępu oraz prowiant.

Warsztaty „Działaj dla Dobrego Klimatu” odbędą się w ramach projektu „Edukacja zawodowa i obywatelska na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nauczycieli zainteresowanych warsztatem prosimy o zgłoszenia na adres:
Diana Maciąga, e-mail: diana@pracownia.org.pl